Ispaniškos midijos (Spanish Mussels)

Midijos - tai viena svarbiausių valgomųjų moliuskų rūšių. Dar XIII a. Prancūzijoje maistui jų buvo suvartojama tiek, kad nutarta pradėti jas veisti.

Dabar midijos sėkmingai auginamos Viduržemio jūros pakrantėse. O daugiausia midijų užauginama Ispanijoje.

Siūlome Jums užsisakyti ispaniškų midijų, su kuriomis galėsite paruošti ypatingus patiekalus savo namuose.

 Ispaniškos midijos
      Svoris    
Viso suma
         3 kg.       
60 Lt (šiuo metu neturime)
      6 kg.      110 Lt

Midijos - natūralus antioksidantas, kadangi jose gausu vitamino E, taip pat B ir D bei C grupės vitaminų, mikroelementų ir biologiškai aktyvių medžiagų.

Jose daug proteinų, mineralinių druskų, fosforo ir geležies. Anot dietologų, baltymų midijų mėsoje netgi daugiau nei labai vertinamoje veršienoje ar žuvyje.

Be to, puiku tai, kad nors midijose apstu naudingų medžiagų, jų mėsa nekaloringa, taigi šiomis jūrų gėrybėmis gali mėgautis ir visi besirūpinantys savo kūno linijomis.

Dauguma klientų klausia kokio dydžio yra Ispaniškos midijos ir kuo jos skiriasi nuo Olandiškų midijų.

Įdedame nuotraukėles, kad galėtumėte palyginti Ispaniškas ir Olandiškas midijas.

Ispaniškos midijos
 Olandiškos midijos
  

 

Taigi, kaip matote, Ispaniškos ir Olandiškos midijos skiriasi dydžiu. Skonio atžvilgiu rekomenduotume Ispaniškas midijas.
Taip pat turime pastebėti, kas Ispaniškas midijas reikia gerai apvalyti ir nuplauti. Olandškos midijos būna švaresnės ir mažiau reikia jas valyti.

 

Prie midijų siūlome šiuos vynus:

 

Sasso dei Lupi Grechetto Umbria IGT

     Baltas sausas krašto vynas iš Italijos, pagamintas 100% iš Grechetto vynuogių. Tai vietinė Umbrijos regiono vynuogė. Šviesios geltonos spalvos, elegantiško aromato su išskirtiniais baltųjų gėlių ir vaisių aromatais. Pilnas šviežumo skonis su poskonyje juntama migdolų užuomina.

     Alk.: 13,5%. Tūr.: 750 ml.
     Rekomenduojama patiekti atvėsintą iki 12-14ºC temperatūros.

     Kaina* - 24,90 Lt

 
 Pinot Gris Alsace AC
 

Tai baltas sausas rūšinis vynas iš Elzaso regiono, pagamintas iš Pinot Gris vynuogių. Tai vienintelis Elzaso vynas kuriame juntamas neįprastas, degančių ūglių, šaltų pelenų kvapas. Kartais aptinkamas ir druskos aromatas. Šis Pinot Gris vynas pasižymi neeiliniu charakteriu, jaunu ir šviežiu aromatu. Gerai subalansuotas, sodraus, ilgai išliekančio skonio.

     Alk. 13% tūr. Tūris: 750 ml.
     Rekomenduojama patiekti atvėsintą iki 10ºC temperatūros.

     Kaina* - 32,50 Lt

 
 Château Bel Air Perponcher AOC Bordeaux Rose
 
Tai rožinis sausas rūšinis Bordeaux vynas pagamintas iš Cabernet Sauvignon vynuogių. Aromatas primena vyšnių ir aviečių kvapus, persipynusius su žolių kvapais. Ryškus vaisių saldumas skonyje yra susimaišęs su aštroka, gaivia rūgštimi, kas suteikia vynui labai ilgai išliekantį įsimenantį poskonį.
 
     Alk. 12% tūr. Tūris: 750 ml.
     Rekomenduojama patiekti atvėsintą iki 8-10ºC temperatūros.
 
     Kaina* - 38,80 Lt
 
 
 Sophie‘s Rose Marlborouh 2009
 
Šis elegantiškas Pinot Noir Rose, pavadintas Sophie Findlay iš modelių agentūros Zambesi garbei, kuri prisidėjo kuriant INVIVO simbolį - žvaigždę. Šio vyno gamybai naudojamos tik rankomis skintos vynuogės, vėliau sudedamos į plieno talpyklas, kuriose slegiamos savo svorio traiškosi ir fermentuojasi 3 dienas. Vynas yra elektriškai rožinės spalvos, labai intensyvaus raudonųjų uogų aromato ir kompleksiško vasaros vaisių skonio.

 

     Alk.13% tūr.; tūris 750ml.
     Rekomenduojama patiekti atvėsintą iki 12ºC temperatūros.

     Kaina* - 43,00 Lt

* - tikslų vynų asortimentą ir kainas rasite apsilankę "Vyno parduotuvėje"

Parduotuvės adresas - Palangos g. 2, Vilnius
Tel. pasiteiravimui: (5) 261 7229 

< Atgal