Apie mus

Sveiki,

ar norite valgyti skaniai ir gyventi ilgai? Jei Jūsų atsakymas „TAIP", vadinasi, šviežios jūros gėrybės turi tapti svarbia Jūsų dienos raciono dalimi! Todėl kad jos yra lengvai virškinamos, turi daug baltymų ir yra tikrų tikriausias mineralinių medžiagų lobynas.     

Mūsų krašte jūros gėrybės laikomos delikatesais ir valgomos tik tada, kai norisi ko nors ypatingo. Be to, tai labai patrauklios išvaizdos produktai, kuriuos lengva derinti ir patiekti kaip prabangų ir išskirtinį patiekalą.

Šviežių jūros gėrybių mūsų didžiuosiuose prekybos centruose galima nusipirkti pačių įvairiausių, tačiau ar visada parduotuvėje randame patį šviežiausią produktą, ypač šviežias jūros gėrybes, kurių galiojimo laikas yra labai trumpas? O norint patirti maksimalų šviežių jūros gėrybių valgymo malonumą ir naudą, pati svarbiausia sąlyga - jos privalo būti nepriekaištingo šviežumo.

Todėl mes Jums siūlome šviežias jūros gėrybes, atkeliaujančias tiesiai iš Prancūzijos garsaus ir Europoje vienintelio - "Rungis" maisto turgaus.

Mes Jums garantuojame, kad Jūsų užsakytos šviežios jūros gėrybės, pagautos Atlanto vandenyne antradienį, jau ketvirtadienį bus pristatytos į Jūsų namus, ofisą ar kitą pageidaujamą vietą!

 

http://www.jurosgerybes.lt/lt/apie_mus