Austrės

Belono austrės (Austrės Bretagne)

Belono austrės - tai austrės iš Bretanės, Prancūzijos regiono, esančio šios šalies šiaurės vakaruose prie Atlanto vandenyno.

Plokščiosios Belono austrės - tai tikrosios europinės austrės, anksčiau natūraliai augusios pakrantės vandenyse nuo Danijos iki Portugalijos. Jos plokštesnės, apvalesnės, be to jaučiamas delikatus riešutų skonis.

Austrių sezonas!!! 

Kaip jau visi puikiai žinote, austrių sezonas tęsiasi nuo rugsėjo iki balandžio mėnesio. Žinoma, galima jas valgyti ir likusiais mėnesiais, bet vasaros mėnesiais austrės dauginasi ir tada jos tampa drumstai baltos spalvos bei specifinio skonio.

Akcija!!!

Norėtumėte su draugais pabandyti austres namuose, bet esate valgę tik restorane ir nemokate jų atidaryti... Ne bėda, mes Jums ne tik parodysime kaip tai padaryti, bet ir parduosime specialų austrių atidarymo peiliuką už 4,00 Lt (įprasta kaina pas mus 7 Lt).

Taigi, siūlome ir Jums paragauti Belono austrių, kurios yra puikiai vertinamos gurmanų.

 Austrės Bretagne N2*
 KiekisVnt. kaina
Suma
 24 vnt.
 3,50 Lt
 84 Lt
36 vnt.
 3,30 Lt
 120 Lt
 50 vnt.
 3,00 Lt
 150 Lt
 100 vnt.
 2,80 Lt
 280 Lt

 * - austrių dydis, N2 - austrės didelės (jei nežinote, kokį dydį pasirinkti, skambinkite mums ir mes mielai Jums padėsime).

 

 Austrės Bretagne N3*
 KiekisVnt. kaina
Suma
 24 vnt.
2,70 Lt
65 Lt
 36 vnt.
2,60 Lt
94 Lt
 50 vnt.
2,60 Lt
130 Lt
 72 vnt.
2,60 Lt
180 Lt
 100 vnt.
2,40 Lt
240 Lt

 * - austrių dydis, N3 - austrės vidutinės, dažniausiai ir labiausiai perkamos (jei nežinote, kokį dydį pasirinkti, skambinkite mums ir mes mielai Jums padėsime).

 

 Austrės Bretagne N4*
 KiekisVnt. kaina
 Suma
 24 vnt.
2,30 Lt
55 Lt
 50 vnt.
2,20 Lt
 105 Lt
 96 vnt.
2,10 Lt
 199 Lt

 * - austrių dydis, N4 - austrės mažesnės (jei nežinote, kokį dydį pasirinkti, skambinkite mums ir mes mielai Jums padėsime).

 

Siūlome prie austrių išbandyti šiuos vynus:

 

Sauvignon Blanc Marlborough 2008  

Baltas, sausas, rūšinis vynas pagamintas iš 100% Sauvignon Blanc vynuogių, Naujoje Zelandijoje, Marlborough regione.
Intensyvaus tropinių vaisių aromato, kuriame aiškiai juntamos papajų, greipfrutų ir pasiflorų natos, persipynusios su limetų ir šviežiai skintų pipiriukų aromatais. Skonį užpildo gaivi citrusinių vaisių rūgštelė, sudaranti skono pagrindą. Taip pat juntamas sodrus, subalansuotas saldumas, kartu su tropinių vaisių poskoniu. Šis Sauvignon Blanc pikantiško skono vynas puikiai derės su jūros gėrybėmis, austrėmis ar ant grilio kepta žuvimi.

     Alk. 13% tūr.; tūris 750ml
     Rekomenduojama pateikimo temperatūra - 10°C.

     Kaina* - 35,00 Lt

 

 Riesling Terrassen

Tai baltas sausas rūšinis vynas iš Austrijos iš Mollands - Kamptal regiono. Riesling dar vadinamas baltųjų vynų karaliumi. Tai labai tipiška vynuogių veislė auganti Kamptal regione, reikalaujanti grubaus, akmenuoto dirvožemio. Tik augdama tokiame dirvožemyje ji įgauna jai būdingų skonio savybių. Riesling Terrassen yra intesyvaus aromato, juntami persikų, abrikosų kvapai. Tai vidutinio sunkumo vynas su skonyje jaučiamais prieskoniais ir švelnia rūgštele. Visa tai suteikia vynui puikų balansą, idealiai tinka prie žuvies patiekalų, austrių.

     Alk. 12% tūr. Tūris: 750 ml.
     Rekomenduojama patiekti atvėsintą iki 10-12ºC temperatūros.

     Kaina* - 31,80 Lt 

 

Šampanas

Šampanas pasižymintis gražiu ir ilgu burbuliukų žaismu ir ypatingai maloniu skoniu. Blizgios aukso su žaliu atspalviu spavos. Švelnaus, kreminio aromato su juntamomis migdolų ir riešutų natomis. Aromatų puokštę užbaigia greipfrutų aromatas. Skonis dar kartą patvirtina slypinčius aromatus, kurie užbaigiami švelniu likerio su rūgštele skoniu.

     Alk. 12% tūr. Tūris: 750 ml.
     Rekomenduojama patiekti atvėsintą iki 6-8ºC temperatūros

     Kaina* -135,00 Lt

* - tikslų vynų asortimentą ir kainas rasite apsilankę "Vyno parduotuvėje"

Parduotuvės adresas - Palangos g. 2, Vilnius
Tel. pasiteiravimui: (5) 261 7229

 

http://www.jurosgerybes.lt/lt/belon_austres