"Rungis" maisto turgus

 

"Rungis" maisto turgus

Visi žmonės, kurie vertina šviežų maistą ir mėgsta skaniai pavalgyti "Rungis" maisto turgus yra tarsi rojus. Tai vienintelė prekybos vieta visame pasaulyje, kur galima rasti tokią gausybę šviežių produktų, o jame veikiantis žuvies turgus yra antras pagal dydį visame pasaulyje.

Didžiuliame, šalia Paryžiaus įsikūrusiame, "Rungis" maisto turguje produktai pristatomi iš kaimyninių šalių, o būtent žuvis ir jūros gėrybės tiekiami iš Atlanto vandenyno ir Viduržemio jūros regionų. „Rungis" maisto turgus yra paskirstymo centras ne tik Paryžiaus rinkai, bet ir daugeliui Europos šalių.  

Keletas pagrindinių faktų apie didžiausią "Rungis" maisto turgų Europoje:

"Rungis" maisto turgus veikia nuo 1969 m. ir yra neatskiriamas Prancūzijos maisto ir kulinarinis paveldas.

"Rungis" maisto turguje dirba apie 1.400 įmonių, iš jų 700 didmenininkai, brokeriai ir importo-eksporto įmonės, 300 gamintojų, pardavėjų, 400 įvairių įmonių, o tai sudaro daugiau nei 12,000 darbo vietų grupę.

"Rungis" maisto turgus aprūpina daugiau nei 18 milijonų europiečių, iš jų 12 milijonų žmonių, kurie gyvena 150 kilometrų spinduliu aplink Paryžių.

"Rungis" maisto turgus vien Paryžiaus regionui tiekia 50 proc. jūrų gėrybių.

"Rungis" maisto turgus atitinka pasaulinės šviežių produktų prekybos standartus ir yra pagrindinis rinkos dalyvis šviežių produktų sektoriuose.

"Rungis" maisto turgus, kaip prekės ženklas yra žinomas ir jau seniai pripažintas vartotojų.

Ir dar...
Faktas, kad produktas yra iš "Rungis" prekybos vietos, suteikia kokybės garantiją beveik 2/3 apklaustų žmonių (TNS Sofres tyrimas).

 

http://www.jurosgerybes.lt/lt/rungis_maisto_turgus